جا کراواتی کمدی

جا کراواتی

اگر قصد تهیه کشو و یا کمد را دارید برای طبقه بندی آن می توانید از نجار کمک بگیرید و یا از قفسه های جا کراواتی کمدی و جا شلواری می توانید استفاده کنید.

همیشه برای نظم دهی به کمدهای خود یک فضایی را به کروات و کمربند اختصاص دهید و آن ها را سر و سامان دهید تا دسترسی و انتخاب شما برای استفاده راحت تر شود.

یکی از ایده های کاربردی برای جا کراواتی کمدی این است که می توانید از رگال های کوچک برای آویزان کردن کروات و کمربند استفاده کنید.

فضایی در کمد خود به این رگال ها بدهید و با نصب آنها همیشه کروات و کمربند مرتب و منظم داشته باشید.

همچنین می توانید برای فضای کمد خود بخشی را مانند ویترین بسازید و کراوات های خود را روی آن ها قرار دهید با این ایده فضای شما نظم و ترتیب می یابد و هم یک اثر هنری بی نظیری خواهید داشت.

جا کراواتی
جا کراواتی

در اکثر خانه ها  فرو رفتگی هایی وجود دارد که فضای مناسبی برای ایجاد طبقات و شلف ها می باشد ، می توانید این فضاها را طبقه بندی کنید و کراوات های خود را روی آن ها قرار دهید و همیشه دم دست خود داشته باشید.

می توانید از فضاهای خالی کمدهای خود استفاده کنید و روی آن میخ های بزرگ بزنید و کمربند و کروات های خود را روی آن نصب کنید.

معمولا برخی از کمد ها دارای یک فضای باریک و غیر قابل استفاده در انتهای خود هستند که شاید استفاده چندانی از آن نشود و می توانید از آن فضا برای نگهداری کروات های خود استفاده کنید.

اگر در منزل خود دیوار خالی دارید می توانید چند قلاب به صورت تزئینی روی دیوار نصب کنید و کروات های خود را از آنجا آویزان کنید.

این ایده بسیار ایده خوب و کارآمدی است و افرادی که گره زدن کروات برایشان سخت است می توانند به صورت نیمه باز کروات های خود را روی قلاب بیاویزند.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جا کراواتی های موجود به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

پست های مرتبط