Latest Posts

جای کمربند کمدی

ایده ها و طرح ها برای جای کمربند کمدی بسیار زیاد است اما تمامی طرح ها را می توان در دو دسته طبقه بندی کرد. جمع کردن دایره ای کروات و کمربند و گذاشتن آن ها در باکس و یا آویزان کردن آنها.

بدنه داخلی کمد یکی از فضاهایی است که میتوانید به بهترین نحو از آن استفاده کنید.

یکی از تجهیزاتی که کاربرد بسیاری در کمد های دیواری دارد جای کراوات و جای کمربند کمدی می باشد.

ایده هایی برای درست کردن و یا استفاده از جا کمربندی:

 • اگر قصد تهیه کمد یا کشو را دارید کشوها و کمدهای خود را برای مرتب و منظم کردن کمربند های خود طراحی کنید و از نجار خود بخواهید که فضایی را برای آویزان کردن در کمد شما تعبیه کند.
 • می توانید در کمد خود یک رگال آویزان کنید و با نصب کراوات و کمربندهای خود روی آن کمد خود را مرتب و منظم کنید.
 • هنگرهای دیواری بهترین گزینه برای خانه هایی با فضا های کوچک می باشد و می توانید به خوبی آنها را پشت درب ها نصب کنید .
 • می توانید اگر دیوار خالی دارید آن را با کمربند های خود تزئین کنید . با یک طناب کنافی و چند کراوات و کمربند رنگارنگ می توانید فضاهای خود را نظم ببخشید و به کمربندهای خود نظم دهید.
 • می توانید برای نظم دادن کمربندهای خود از جا کمربند کمدی های موجود در بازار نیز استفاده کنید که در انواع گوناگون وجود دارند و می توانند باعث نظم بخشیدن به آنها شوند.
 • از فضاهای خالی و تو رفتگی های اتاق خود می توانید استفاده کنید و میخ یا رگال هایی را بر روی آنها نصب کنید و کمربندهای خود را از آنجا آویزان کنید.
 • استفاده از جا کمربندی علاوه بر منظم کردن کمد و قفسه های شما می تواند به شما در دسترسی آسان تر و انتخاب راحت تر کمک شایانی کند.
 • جا کمربندی های موجود در بازار در اندازه ها و طرح های متنوع و گوناگونی وجود دارند که بسته به نیاز شما و اندازه کمد های شما قابل تغییر هستند.

برای خرید واطلاعات در ارتباط با جا شلواری می توانید به صفحه مقالات مراجعه فرمایید.

جا شلواری

برای داشتن یک کمد مرتب و شیک تنها خوش سلیقه بودن کافی نیست . ما برای جا دادن شلوار به جا شلواری نیاز داریم همچنین برای جا دادن وسایل مختلف خود در کمد و قفسه ها به صورت مرتب و منظم به یک سری اکسسوری و تجهیزات نیاز داریم که بتواند در چینش کمد ما به ما کمک کند.

تقسیم فضاهای بزرگتر به فضاهای کوچکتر یکی از ترفند های اکسسوری ها می باشد که کنترل فضا راحت تر شده و چیدمان دلخواه خواهید داشت.

خانم هایی که تعداد زیادی حلقه دارند هر روز برای پیدا کردن آنها دچار دردسر می شوند برای اینکه این به راحتی بتوانید هر روز حلقه های خود را پیدا کنید آنها را درون یک کاسه بریزید تا به آسانی بتوانید آنها را بیابید.

با شروع شدن فصل پاییز و بارش باران به چتر خود پیش از قبل نیاز پیدا می کنید تهیه کردن یک جای شیک برای نگهداری چتر که هم دم دست و هم کاربردی باشد کم زیادی به مرتب بودن اتاق می کند.

برای آنکه شلوارهای شما به صورت منظم و اتو شده یک جا آویزان باشند از جا شلواری استفاده کنید. تقریبا همه ما با مشکل جا دادن شلوار داخل کمد روبه رو هستیم . بعضی افراد شلوار را تا کرده و در کشو می گذارند اما باز هم دچار مشکل می شوند چون باید از ابتدا همه آنها را بیرون آورند تا شلوار مورد نظر خود را بیابند.

اما جا شلواری مناسب این کار علاوه بر اینکه تمامی این مشکلات را رفع کرده است با فواصل بین میله ها ، باعث تبادل هوا ما بین شلوارها می شود . در نوع دیگر این جا شلواری ها باکس هایی وجود دارند که با قرار دادن کمربند و وسایل می توانید برای داشتن انتخابی راحت تر آنها را کنار یکدیگر بچینید.

همچنین اگر عادت به گم کردن کلیدهای خود دارید یک جای مخصوص برای آنها تعبیه کنید و به سلیقه خو بسازید و استفاده کنید.

برای خرید جا شلواری می توانید به صفحه محصولات دیزاین تاور مراجعه نمایید.

میز اتو کمدی

ایده هایی برای جاگیری میز اتو کمدی در منزل :

میز اتو یکی از ملزومات هر خانه ای می باشد. میز اتو کمدی و تجهیزات کمد برای اتاق هایی با فضای کم قابل استفاده می باشد.

در خانه های امروزی که کمبود فضا یکی از تیک های خورده در دکوراسیون داخلی است می توان با ایده های خلاقانه برای جاسازی و نظم دادن به لوازم ریز و درشت خانه سازمان بخشید.

یکی از کاربردی ترین و البته جاگیر ترین لوازم و وسایل موجود در هر خانه ای میز اتو یا به بیان بهتر فضای میز می باشد.

یکی از موارد میز اتوهای تاشو هاستند که به دلیل جمع شوندگی پایه ها و سطح اصلی آن به راحتی در جاهای کوچک هم جاسازی می شوند.

اتو کشیدن یکی از کارهای مهمی است که هر فرد خانه داری در کارهای روزانه و یا برنامه هفتگی خود دارد که اگر تجهیزات اتو کشیدن مناسب داشته باشید این کار برایتان بسیار راحت تر میشود.

در حال حاضر انواع میز اتو در سایز و از جنس های گوناگونی در بازار موجود می باشند که هر کدام با توجه به ویژگی های کاربردی ، قیمت های متفاوتی دارند.

برخی از افراد تصور می کنند که میز اتو نباید طراحی زیبایی داشته باشد و همیشه به دنبال مکانی برای پنهان کردن میز اتویشان هستند.

در حالی که این افراد می توانند با کمی خلاقیت از میزهایی با طرح های خاص استفاده کنند.

حتی اگر این افراد جای کافی ندارند می توانند از میزاتو های تاشو استفاده کنند تا جای کمتری را بگیرد.

این میز اتوها در انواع مختلفی وجود دارند و می توانید از آنها بسته به نیازتان استفاده کنید.

نکات اتو کشیدن در منزل :

اتو کشیدن لباس ها در منزل یکی از کارهای مهمی است که هر فرد در برنامه ریزی هفتگی خود دارد.

البته بسیاری این کار را به خشکشویی سپرده و خود را از زحمت اتو کشیدن خلاص می کنند.

اگر شما از تجهیزات مناسب برای اتو کشی استفاده کنید اتو کشی می تواند بسیار راحت تر شود.

خرید بی دردسر میز اتو زمانی اتفاق می افتد ک در مورد آنچه قصد داریم بخریم به درستی تحقیق کرده باشیم و متناسب با نیاز خود محصولی را انتخاب کرده باشیم.

باید قبل از خرید میز اتو به یک سری از نکات توجه داشته باشید و برای خرید آن به خوبی تحقیق و از تجربیات دیگران استفاده کنید.

 1. قبل از خرید بودجه خود را مشخص کنید
 2. میز اتویی با توجه به عادات اتوکشی خود خریداری کنید.
 3. به اندازه میز اتو توجه کنید
 4. ارتفاع میز اتو به اندازه سایز مهم است
 5. میز سنگین نخرید و به جنس ان توجه کنید
 6. میزهای دارای قفسه گزینه خوبی هستند.
 7. میز مقاوم بخرید.

از کشوها و طبقات خالی جاکفشی ها و جالباسی ها می توانید برای نصب میز اتو های تاشو استفاده کنید. در حقیقت این نیز نوعی استفاده بهینه از فضا در دکوراسیون داخلی منزل می باشد.

در خانه های امروزی که کمبود جا و فضا یکی از تیم خورده های اصلی در دکوراسیون داخلی منزل می باشد می توان با ایده های خلاقانه برای جاسازی و نظم دادن به لوازم ریز و درشت خانه سر و سامان داد.

میز اتوهای امروزی تاشو هستند و به دلیل جمع شوندگی پایه ها و سطح اصلی آن به راحتی در جاهای کوچک نیز جای میگیرند.

میز اتوهای خود را در کمد لباستان قرار دهید:

یکی از بهترین روش های جانمایی میز اتو در کمد لباس است.

می توانید برای این کار با کمک گرفتن از یک نجار بخشی از فضای کمد خود را به میز اتو اختصاص دهید

همچنین می توانید از میزهای تاشو و میزهایی که به سادگی باز و بسته می شوند استفاده کنید تا فضای کمتری را اشغال کند و به سرعت در دسترس شما قرار گیرند تا بتوانید به آسانی لباس های خود را اتو کشی کنید.

از کمدهای دیواری خود استفاده کنید:

یکی دیگر از فضاهای محبوب برای قرار دادن میز اتو کمد های دیواری می باشد.

شما با استفاده درست از فضای کمد های خود می توانید آن را به یک فضای اختصاصی برای اتوکشی لباس تبدیل کنید و میز اتو خود را داخل کمد قرار داده و دسترسی آسان و راحتی داشته باشید.

فضای خالی حمام را امتحان کنید:

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که فضایی مجزا در حمام برای ماشین لباسشویی تان در نظر گرفته اید ، پس بهتر است میز اتو خود را نیز در این مکان تعبیه کنید و برای فضاهای کوچک از میز اتوهای کوچکتر استفاده کنید. و پس از بیرون آوردن لباس ها از خشک کن لباسشویی آن ها را اتو کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

میز اتو کمدی
میز اتو کمدی

کشوهای کابینت و کمد لباس جایی مناسب برای میز اتو  می باشد.

با انتخاب میز اتوهای تاشو و نصب آنها داخل کمد و یا کشو کابینت می توانید بخشی از فضای آشپزخانه خودتان و ی اتاق خواب را به اتو کردن لباس ها اختصاص دهید.

میز اتوهای کمدی تاشو امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند و به دلیل کمبود جا در خانه های امروزی بهترین گزینه استفاده از میز اتو کمدی تاشو می باشد

تا فضای کمتری را اشغال کنند. شما می توانید با خرید این میز اتوها بهترین استفاده را از فضای خود داشته باشید.

میز اتو کمدی تاشو چند مدل مختلف هستند

۱٫ میز اتو کمدی تاشو چرخشی : این نوع از میز اتوها از قسمت زیرین کانتر یا قفسه دیواری چرخیده می شوند و بیرون می آیند و زمانی که اتوکشی تمام شد به راحتی چرخیده و جمع می شوند و در سر جای خود جای میگیرند.

۲٫ میز اتو کمدی تاشو در طاقچه : در این نوع دیوار پشت کابینت بریده می شود و کابینت در فرورفتگی دیوار قرار می گیرد. در بالای کمد هم قالب روی کابینت وصل شده است تا میز اتو کمد دار و ساخته شده به نظر برسد. میز اتو تاشو درون کمد قرار میگیرد و در قسمت کناری میز اتو فضای زیادی برای تجهیزات و وسایل اتوکشی در نظر گرفته شده است.

۳٫ میز اتو کمدی تاشو : در این نوع از میز اتوها ، میز اتو تا میخورد و به صورت افقی داخل کابینت قرار میگیرد و هیچ وقت بر روی کابینت زیرین برخورد نمی کند. و اگر رخت شور خانه شما کوچک است به فکر یک جا برای قرار دادن میز اتوی تاشو باشید. مزایای این سبک میز اتو این است که بدون آنکه میز اتو قابل دید باشد در مواقع نیاز از آن استفاده کنید و نیازی به جابه جایی آن برای هر بار اتوکشی نیست.

همچنین از کشوها و طبقات خالی کفش ها و جالباسی ها هم می توانید برای نصب میز اتوهای تاشو استفاده کنید.

۴٫ میز اتو کمدی ریلی : این دته از میز اتوها با داشتن ریل هایی در قسمت زیرین به راحتی در زیر صفحات و بخش های مختلف آشپزخانه و اتاق خواب قرار میگیرند.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیزاین تاور از خدمات ما مطلع شوید و برای راهنمایی و خرید محصولات با کارشناسان ما در تماس باشید تا کارشناسان ما شما را در امر خرید میز اتو کمدی و سایر محصولات یاری رسانند.

برای خرید تجهیزات کمد می توانید به صفحه محصولات دیزاین تاور مراجعه نمایید.

سبد ریلی

سبد ریلی

سبد ریلی داخل کابینت

سبد ریلی داخل کابینت از انواع سوپری های الحاقی پرطرفدار به کابینت ها می باشند که می توانید خودتان سوپری مناسب با آشپزخانه تان را خریداری کرده و داخل کابینت خود نصب کنید و لوازم و وسایل شوینده ی خود را در آن جای دهید معمولا این سبدها زیر سینک قرار میگیرند که می توانید سطل زباله تفکیک شده را هم در کنار آن ها در نظر بگیرید.

هنگام خرید اکسسوری و تجهیزات داخل کابینت مانند انواع سبد ریلی یا کشویی ، سبدهای سوپری و آویز باید به ابعاد محصول و تناسب آن ها با یونیت کابینت توجه داشته باشید. زیرا زمانی که یونیت کابینت و ابعاد محصول با یکدیگر هماهنگ نباشد ان را نمی توانید نصب و استفاده کنید.

با ورود سبد ریلی داخل کابینت به آشپزخانه های ایرانی شاهد استقبال روز افزون مشتریان می باشیم. ویژگی هایی مانند دسترسی آسان به کالاهای داخل سبد و استفاده ی مفید از کلیه فضاهای کم کاربرد یا پرتی در آشپزخانه از جمله عواملی هستند که در این استقبال تاثیر گذارند.

یکی از چالش های کابینت کم عرض یا اصطلاحا باریک دسترسی سخت کدبانوی منزل به قسمت انتهایی کمد و خارج کردن لوازم مورد نیاز است .

در هنگام طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه یک فضای ۲۰ سانتی کنار اجاق را به کابینت ظروف آشپزی از جمله جا ادویه ای اختصاص دهید.

سبد ریلی چند منظوره بهینه جهت طبقه بندی داخل یونیت به صورت کشویی طراحی شده است.

و از لحاظ طراحی در بالاترین کیفیت و سطح تولید می باشد .

سبدهای ریلی باعث دسترسی آسان ما به محصولات در آشپزخانه می شود.

بعضی از کابینت ها عمیق اند و به سختی می شود به انتهای آنها دسترسی داشت. قسمت عقبی این جور کابینت ها به خاطر دور بودنشان معمولا آشفته و بلا استفاده است. سبدهای ریلی که این روزها در بازار زیاد است می تواند آن فضای انتهایی را برایتان زنده کند.

و همچنین این سبدها باعث زیبایی آشپزخانه ما می شوند.

سبدهای ریلی در انواع و اندازه های گوناگون بسته به نوع و انداره کابینت ها موجود می باشند و برای بهره وری بهتر سطح آب کاری آن کروم می باشد.

سبدهای ریلی می توانند استفاده های متفاوتی داشته باشند.

مانند استفاده به عنوان سبد سیب زمینی و پیاز ، سبد شوینده ، سبد مواد غذایی ، سبد وسایل آشپزخانه و …. .

اکثر این نوع سبد ها روی دو سوی کابینت نصب می شوند و این مورد باعث استحکام سبد ریلی می شود.

نصب کردن این نوع از سبدها بسیار آسان است و به وسیله چند پیچ به آسانی نصب می شود.

معمولا اکثر ما در کابینت هایی که مواد شوینده را قرار می دهیم بسیار نامنظم می باشد

برای حل این مسئله و مرتب کردن آن می توان از سبد ریلی شوینده استفاده کرد و شوینده هایتان را داخل آن ها قرار دهید تا متب و قابل دسترس شوند.

سبد ریلی
سبد ریلی

مزایای سبد ریلی :

 1. تحمل وزن زیاد تا ۳۰ کیلوگرم برای هر کشو
 2. نصب سریع و آساندر کمتر از ۱۰ دقیقه
 3. نصب بدون تغییری در باکس کابینت
 4. بیرون آمن جداگانه هر طبقه به صورت مجزا

علاوه بر منظم کردن آنها باعث می شود دید بهتری نسبت به مواد شوینده داشته باشید و از دوباره خرید کردن موادی که دارید جلوگیری می شود.

سبدهای شوینده معمولا از دو طبقه تشکیل شده اند که بدون نگرانی از برخورد آنها با لگن سینک ظرفشویی می توان کالا را از داخل کمد خارج کنید.

نصب اکثر سبدها بسیار آسان می باشند

در هنگام طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه یک فضای ۲۰ سانتی متری از کنار اجاق گاز را به کابینت ظروف آشپزی از جمله جا ادویه ای اختصاص دهید در این صورت با نصب سبد ریلی داخل کابینت به سهولت لوازم مورد نیاز در طول آشپزی را در دسترس خواهید داشت.

به نحوی که برای نصب کالا تنها کافیست ریل ها را با استفاده از چند پیچ به بدنه کابینت متصل کرده و چهار چوب فلزی را بر روی آن ها قرار دهیم.

سبدهای ریلی شوینده معمولا از سه جزء طبقات ، ریل ها و چهارچوب فلزی تشکیل شده اند.

طبقات آن فلز آبکاری شده هستند که در مقابل گرما و رطوبت مقاوم هستند

نوع ریل به کار رفته در آنها از نوع ساچمه ای می باشد و بسیار مقوم هستند.

و از ویژگی های آن می توان به حرکت روان ، تحمل وزن بالا و خروج کامل طبقات اشاره کرد که دسترسی را برای مصرف کننده آسان می کند.

دوام سبد ریلی داخل کابینت :

سبد ریلی داخل کابینت یکی از تجهیزات پرکاربرد آشپزخانه است که می توانیم برای مدت طولانی از آن استفاده کنیم.

به همین دلیل توجه به نوع لوازم به کار رفته در سبد و جنس آن ها از  اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

ریل های ساچمه ای از مزایایی مانند حرکت روان ، ایمنی و تحمل وزن بالا برخوردارند. همچنین ضامن های موجود در قسمت انتهایی ریل ساچمه ای مانع خروج کامل سبد شده و از افتادن آن در هنگام استفاده جلوگیری می کنند.

برای اطلاعات بیشتر و خرید سبد سوپر مارکت می توانید به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

سبد کشویی

سبد کشویی

سبد کشویی ، برای نظم دهی به فضای کابینت های آشپزخانه می تواند کمک کند. برای خرید این نوع از محصولات باید به ابعاد و تناسب آن ها با یونیت کابینت و توجه کنید.

با توجه به اینکه چیدمان داخل کابینت آشپزخانه ما در نمای اصلی دکوراسیون آشپزخانه تاثیر مستقیمی ندارد اما باید بدانیم که نظم و انضباط و عدم شلوغی آشپزخانه با وسایل مختلف زیبایی آشپزخانه شما را تضمین می نماید.

برای چیدمان وسایل داخل کابینت روش های متفاوتی وجود دارد اما باید توجه کنید که فضای داخلی کابینت شما نیز دارای محدودیت هاییست و باید برای قرار دادن تمام لوازم و مواد غذایی اضافی در کابینت طرح و برنامه داشته باشید.

بیشتر مواقع حتی با اندازه گیری یونیت کابینت هم ابعاد محصول درست محاسبه نمی شود و نمی توان از آن استفاده کرد به همین دلیل مدل های جدید از سبد ریلی و آویز با قابلیت تغییر ارتفاع در بازار وجود دارند.

داخل کابینت ها جای مناسبی برای لوازمی است که دائما مورد استفاده قرار نمی گیرند.

اگر آشپزخانه کوچکی دارید برای نظم دهی و طبقه بندی آن می توانید از سبد کشویی استفاده کنید.

وسایل آشپزخانه خود را در داخل این کشوها قرار دهید و همچنین می توانید اندازه انها را با توجه به اندازه کابینت های خود کوچک و یا بزرگ سفارش دهید.

در هنگام خرید تجهیزات و لوازم اشپزخانه به جنس آن توجه ویژه ای می شود و از کارایی ان مهم تر تلقی می شود.

به عنوان مثال محصولات استیل مانند سبدهای کشویی یا سبد سوپری ظروف بهتر است اولویت خرید را به یک سبد کاملا از جنس استیل بدهید.

همچنین وسایلی که بیشتر در معرض رطوبت و آب قرار دارند باید از جنس استیل ضد زنگ باشند زیرا احتمال زنگ زدگی و پوسیدگی را در آن ها چندین برابر افزایش می دهد.

سبد کشویی
سبد کشویی

در سبد کشویی مواد غذایی ، شیشه های ادویه ، بطری ها و یا مواد شوینده به صورت کاملا مرتب با دسترسی آسان در دسترس قرار میگیرد.

همچنین این سبد ها قابلیت نصب بر روی درب را نیز دارا می باشند و تمام متعلقات جهت نصب در داخل بسته بندی وجود دارد.

گاها برای سبد کشویی داخل کابینت می توان درب نصب کرد تا ظاهر کابینت های شما تغییری نکند و زیبایی آن برهم نخورد.

جنس فلز استفاده شده در این سبدها از فلز کروم آبکاری شده است که علاوه بر بالا بردن کیفیت آن ها و جلوگیری از زنگ زدگی و پوسیدگی آنها ، نمایی استیل رنگ و براق به آن ها می دهد.و دوام ان را بالا می برد.

سبد سوپر ریل وسط بهترین گزینه برای نصب داخل کابینتی با ارتفاع زیاد و عرض کم می باشد. به عنوان مثال اگر یک فضای ۲۵ یا ۳۰ سانتی متری در کنار یخچال دارید حتما برای آن یک کابینت در نظر بگیرید. سپس با خرید سوپر ریل وسط به کلیه ی بخش های داخلی کابینت دسترسی آسان خواهید داشت.

پیشنهاد این نوع سبد سوپر مارکت کابینت آشپزخانه برای فضاهایی این چنینی به دلیل مکان قرارگیری ریل های آن است.

اگر فضای کم عرض و عمیقی برای سوپرمارکت در اختیار دارید که دسترسی به قسمت انتهایی آن سخت و دور از دسترس است از قفسه های کشویی استفاده کنید. با نصب قفسه های ریلی می توانید با بیرون کشیدن یک کشو به همه وسایل آن دسترسی پیدا کنید.

داخل کابینت ها جای مناسبی برای لوازمی است که دائما مورد استفاده نمی گیرند. می توانید اطراف ظرفشویی را خلوت کنید و روی دیوار کنار شیر آب ، دو جای مایع شوینده حاوی ماده ظرفشویی و صابون مایع وصل کنید.

مرتب کردن سینی ها و تخته آشپزخانه

برای مرتب چیدن سینی ، تخته آشپزخانه و حتی تابه های تخت می توانید از قفسه های جداکننده که بیشتر در ادارات و شرکت ها استفاده می شوندکمک بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با سبد سوپر مارکت می توانید به صفحه مقالات مراجعه نمایید.

آبچکان کابینت

آبچکان کابینت

آبچکان کابینت چه کاربردی دارد؟

آبچکان کابینت و سبد ریلی یکی از لوازم ضروری و ابتدایی موجود در آشپزخانه هر خانه می باشد و همینطور می توان عضو مکمل سینک ظرفشویی در آشپزخانه دانست.

در اکثر آشپزخانه های ایرانی برای خشک کردن ظروف شسته شده از آبچکان کابینت استفاده می شود و در بالای سینک ظرفشویی نصب می شود.

آشپزخانه های کوچک همیشه دردسر ساز هستند بهتر است برای فضاهای کوچک از لوازم و سایل طراحی شده استفاده کنید ، می توانید متناسب با فضای خود از آبچکان هایی با عرض کم استفاده کنید.

با توجه به نقشه آشپزخانه نوع ، اندازه و مدل آبچکان های آشپزخانه متفاوت می باشد.

اگر به دنبال خرید آبچکان های دیواری و داخل کابینتی هستید ، اولین قدم در خرید آبچکان داخل کابینت آشپزخانه در نظر داشتن جنس کابینت محل نصب آن ها می باشد. این تاکید بر جنس کابینت به دلیل نحوه ی نصب متفاوت سبدها در کابینت های ام دی اف و فلزی و سایر جنس ها می باشد.

وقتی قلب تپنده ی هر خانه آشپزخانه آن می باشد پس در نتیجه سینک و آبچکان آن نیز شاهرگ اصلی آن محسوب می شود. به طور کلی سینک و آبچکان معمولا بسته به نوع پلان بندی آشپزخانه ها متغییر است. و آبچکان کابینت نیاز هر کابنتی در منزل می باشد.

فرد نصب کننده کابینت شاید بعد از نصب آن متوجه مشکلات به وجود آمده نشده باشد . برای مثال کابینت بالای سینک در قسمت آبچکان اگر عمودی باز شود و کابینت کناری آن به چپ و راست باز شود با هم برخورد می کنند و این اختلال باعث نارضایی شما می شود.

به عنوان مثال اگر محل سینک ما زیر آشپزخانه است آبچکان های رومیزی برای ما گزینه مناسبی می باشد.

قفسه ها و طبقات بهترین گزینه برای آبچکان ها می باشد و می توانید آبچکان را در قفسه بالای سینک نصب کنید.

اما باید همیشه این فضاها را مرتب و منظم نگه دارید زیرا ظاهر آشفته باعث برهم زدن جذابیت بصری محیط ، اغتشاش و پرش ذهنی می شود.

به دلیل آنکه آبچکان ها مدام با آب و رطوبت سر و کار دارند باید از استیل های ضد زنگ استفاده کرد تا در برابر خوردگی مقاومت داشته باشد.

این نوع از استیل ها  زنگ نمی زنند و دارای ظاهر زیبا و براقی هستند.

از مشخصات عمومی آبچکان های آبکاری شده وجود دو بخش شیاردار برای جای دادن بشقاب ها و یک بخش صاف و بدون شیار برای قرار دادن لیوان و کاسه ها می باشد.

آبچکان کابینت
آبچکان کابینت

مزایای آبچکان های کابینت چیست؟

آبچکان های رومیزی انواع و اقسام مختلفی دارند ، می توانید برای فضای سینک خودتان یک آبچکان رومیزی در نظر بگیرید و قسمت بالایی آن را شلف نصب کنید.

اگر میخواهید یک آبچکان منحصر به فرد و کارآمد داشته باشید از آبچکان های طراحی شده استفاده کنید .

اگر میخواهید آشپزخانه شما حالتی نمایشگاهی داشته باشد این موضوع ارتباط زیادی با منظم بودن شما دارد و آبچکان های کابینتی گزینه مناسبی برای این منظور می باشد.

آشپزخانه های کوچک همیشه ما رو دچار دردسر می کنند برای این آشپزخانه ها می توانید از آبچکان های با عرض کمتر استفاده کنید و فضاهای آشپزخانه خود را سر و سامان دهید.

یک آبچکان طراحی شده به شکل قفسه به خوبی می تواند فضای داخلی شما را متمایز کند ، از سازنده کابینت های خود بخواهید فضایی این چنین را برای شما طراحی کند با داشتن این گونه آبچکان دیگر نگران نامنظم شدن نمای آشپزخانه ی خود نخواهید بود و آبچکان شما همانند یک ویترین داخلی شما می درخشد.

آبچکان کابینت به دو نوع می باشد یک نوع آن دارای بدنه فلزی و نوع دیگر آن دارای بدنه mdf می باشد.

فرق این مدل در نصب آن هاست به طوری که در بدنه mdf ابتدا پایه پلاستیکی به کابینت وصل شده و دو سر مفتول آبچکان به داخل حفره موجود در پایه افتاده و آبچکان نصب می شود.

ظرف های زیادی در آبچکان های دیواری دو طبقه قرار دهید. مزیت اول و مهم این محصول نسبت به سایر آبچکان های دیواری در تعداد طبقات آن می باشد.

طبقات آن از دو سبد و یک سینی استیل تشکیل شده است . یک سبد با شیارهایی سطحی و بدون برآمدگی و سبد دیگر با حالتی هفت مانند درون کابینت نصب می شوند.

یک سینی بزرگ به صورت کشویی در زیر سبد کف سبد صاف قرار دارد. به این ترتیب آب ظرف های شسته شده دورن سینی جمع شده و از ریختن آن ها بر روی سینک و فضای کابینت اطراف جلوگیری می کند.

بنابراین با در اختیار داشتن دو سبد مجزا با سایز بزرگ می توانید حجم زیادی از ظروف را پس از شست و شو خشک کنید.

آبچکان کابینت
آبچکان کابینت

مزایای آبچکان کابینت تمام استیل

 • این نوع آبچکان با مفتول استینس استیل می باشد و تماما استیل است  و طبیعتا مشکل زنگ زدگی را ندارد.
 • فرق دیگر این محصول با نوع آبکاری آن در این است که برای استفاده طولانی مدت به دلیل وجود املاح بر روی آبچکان سفیدک می زند که می توان آن را با اسکاچ تمیز کرد.

آبچکان ترولی :

آبچکان های ترولی در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها کاربردهای بسیاری دارد همچنین با توجه به محدودیت ظرفیت نگهداری ظروف در کابینت های آبچکان در رستوران های بزرگ از ترولی آبچکان استفاده می گردد.

امکان قابل حمل بودن این دستگاه موجب سهولت استفاده و انتقال ظرف های شسته شده از سینک به کابینت های نگهداری ظروف می شود.

مشخصات ترولی آبچکان :

 • اسکلت کار از قوطی استیل ۴۳۰ می باشد.
 • ابعاد استاندارد آن به طول ۱۳۰ سانتی متر و عرض ۵۵ سانتی متر است.
 • سبدها از جنس استیل و یا روکش UPVC
 • دارای سه مدل دیس ، ظروف و لیوان می باشد.

دیزاین تاور با ارائه آبچکان های با کیفیت و قیمت مناسب توانسته است رضایت مشتریان خود را بدست آورد.می توانید برای اطلاع از قیمت ها و نحوه سفارش با کارشناسان دیزاین تاور تماس حاصل نمایید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید و رضایت کامل از محصول خریداری شده خود کسب کنید.

برای خرید و اطلاعات بیشتر در مورد آبچکان کنار سینک می توانید به صفحه مقالات سایت دیزاین تاور  مراجعه نمایید.

تجهیزات کمد

تجهیزات کمد

تجهیزات داخل کمد چیست؟

امروزه با کوچکتر شدن خانه ها معمولا کمدهای عمیق تری در اتاق تعبیه می کنند که فضای کافی برای جاگیری وسایل را داشته باشند. تجهیزات کمد می تواند به جاگیری این وسایل کمک شایانی کند.

ساده ترین کار این است که طبقه بندی داخل کمد دیواری را برای نظم دهی و قرار دادن وسایل مختلف انجام دهید .

در این صورت کمد دیواری تبدیل به اتاق لباس می شود .

برای تبدیل فضای داخلی یک کمد دیواری عمیق به محیطی کاربردی می توان از تجهیزات کمد استفاده کرد. نصب این تجهیزات باعث برقراری نظم و ترتیب در فضای داخلی کمد می شود.

همچنین افراد زمان کمتری را صرف پیدا کردن لباس ، کفش و یا سایر لوازم خود می کنند.

قفسه های مخصوص قرار دادن کفش ، کیف و رگال های مختلف برای آویزان کردن لباس از مهم ترین بخش های اتاق لباس کوچک است.

اتاق های کوچک برای تعویض لباس مناسب خواهند بود. قرار دادن تجهیزات کمد میز اتو و لباس های چروک در کمد دیواری عمیق استفاده بسیار هوشمندانه ای است.

تجهیزات کمد
تجهیزات کمد

کمد دیواری عمیق را به می توانید به اتاق مطالعه تبدیل کنید.

قفسه بندی را برای قرار دادن کتاب های متنوع انجام داده و یک کاناپه راحتی را درون ان قرار دهید.

از پشت در کمد می توانید جاکفشی دیواری آویزان کنید و همه کفش ها و وسایل کوچک از جمله کمربند ، گردنبند ، روسری و …. را داخل آنها قرار دهید.

بهتر است برای استفاده بهتر از فضای کمد از دو رگال استفاده کنید و یک رگال را در بخش پایینی کمد نصب کنید و شلوار و تی شرت های کوتاه را از آن آویزان کنید و از رگال های بالایی برای لباس های بلند تر استفاده کنید.

طبقه های داخل کمد برای جای گذاری شلوار و جین بسیار مناسب هستند و برای ظاهر زیبا و مرتب بهتر است از باکس هایی استفاده کنید که دیواره های کناری بلند و دیواره جلویی کوتاه دارند.

در بیشتر اتاق خواب ها کمد دیواری با عمق حدود نیم متر وجود دارد و برای استفاده بهتر از این فضاها می توانید از دراورهای چوبی ، محفظه های پلاستیکی ، رگال ، سطل های پارچه ای و … استفاده کنید.

با کمک انواع باکس و کشوهای متنوع می توانید همه وسایل را در همین فضای کم به طور بسیار مناسب و مرتب بچینید.

تجهیزات کمد مانند جا شلواری:

تقریبا بیشتر ما هنگام چیدن یا به اصطلاح جا دادن شلوار در کمدها با مشکل مواجه هستیم.

بعضی افراد شلوار را تا کرده و در کشو می گذارند و در هنگام انتخاب کردن مجبور می شوند تمام آنها را بیرون بیاورند تا شلوار مد نظر خود را بردارند. برخی دیگر بر سر چوب لباسی  آویزان می کنند که به علت باریک بودن قطر میله های چوب لباسی خطی بر روی آنها ایجاد می شود که حس ناخوشایندی است.

اما اکسسوری مخصوص شلوار در داخل کمد علاوه بر برطرف کردن تمام این مشکلات ، با فواصل بین میله ها ، باعث تبادل هوا ما بین شلوارها می شود. این فواصل بسته به خواست شما متحرک است و تغییر می کند.

نصب رگال های سقفی :

حس این رگال ها نسبت به دسته های هیدرولیکی کاربرد آنها در هر ارتفاعی است. در تمام ارتفاع عا نصب است و به آسانی در ریل های خود حرکت می کند. این رگال ها انواع مختلفی دارند که بنا به استفاده اشخاص نصب می شوند.

از مزایای این رگال ها نصب آسان ، فضایی کارآمد ، آرام بند و بی صدا ، فلز آبکاری شده از جمله آن می باشد.

اگر تمامی لباسهایی که میخرید را نگهداری می کنید و دارای کمد کوچکی هستید فرقی ندارد که مرتب باشید یا نه قدم اول ساده کردن محتویات آن است و هر چیزی که نمی پوشید را حذف کنید

مرتب کردن لباسها در کمدهای کوچک امری دشوار است مخصوصا اگر بخواهید تمامی لباسهای روزانه ویا حتی لباس های فصول دیگر را در آن جای دهید.

حتی بعضی از کمد های کوچک نیز فضای اضافی برای این کار دارند و نیاز نیست که به زیرزمین یا زیرشیروانی متوسل شوید.

برای اطلاعات بیشتر و خرید جا کراواتی کمدی به صفحه مقالات مراجعه نمایید.

جا کراواتی

جا کراواتی کمدی

اگر قصد تهیه کشو و یا کمد را دارید برای طبقه بندی آن می توانید از نجار کمک بگیرید و یا از قفسه های جا کراواتی کمدی و جا شلواری می توانید استفاده کنید.

همیشه برای نظم دهی به کمدهای خود یک فضایی را به کروات و کمربند اختصاص دهید و آن ها را سر و سامان دهید تا دسترسی و انتخاب شما برای استفاده راحت تر شود.

یکی از ایده های کاربردی برای جا کراواتی کمدی این است که می توانید از رگال های کوچک برای آویزان کردن کروات و کمربند استفاده کنید.

فضایی در کمد خود به این رگال ها بدهید و با نصب آنها همیشه کروات و کمربند مرتب و منظم داشته باشید.

همچنین می توانید برای فضای کمد خود بخشی را مانند ویترین بسازید و کراوات های خود را روی آن ها قرار دهید با این ایده فضای شما نظم و ترتیب می یابد و هم یک اثر هنری بی نظیری خواهید داشت.

جا کراواتی
جا کراواتی

در اکثر خانه ها  فرو رفتگی هایی وجود دارد که فضای مناسبی برای ایجاد طبقات و شلف ها می باشد ، می توانید این فضاها را طبقه بندی کنید و کراوات های خود را روی آن ها قرار دهید و همیشه دم دست خود داشته باشید.

می توانید از فضاهای خالی کمدهای خود استفاده کنید و روی آن میخ های بزرگ بزنید و کمربند و کروات های خود را روی آن نصب کنید.

معمولا برخی از کمد ها دارای یک فضای باریک و غیر قابل استفاده در انتهای خود هستند که شاید استفاده چندانی از آن نشود و می توانید از آن فضا برای نگهداری کروات های خود استفاده کنید.

اگر در منزل خود دیوار خالی دارید می توانید چند قلاب به صورت تزئینی روی دیوار نصب کنید و کروات های خود را از آنجا آویزان کنید.

این ایده بسیار ایده خوب و کارآمدی است و افرادی که گره زدن کروات برایشان سخت است می توانند به صورت نیمه باز کروات های خود را روی قلاب بیاویزند.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با جا کراواتی های موجود به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

سبد سوپر مارکت

سبد سوپر مارکت

کاربرد سبد سوپر مارکت در آشپزخانه :

شرکت دیزاین تاور ارائه دهنده انواع اکسسوری های داخل آشپزخانه مانند سبد سوپر مارکت ، سبد ریلی ، آبچکان کنار سینک ، آبچکان کابینت و سبد کشویی  می باشد که آنها را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت ارائه می دهد.

سبد سوپر مارکت امروزه به دلیل کمبود وقت خریدهای هفتگی جای خود را به خرید های روزانه داده اند. سبد سوپر مارکت امروزه یکی از لوازم مورد نیاز آشپزخانه می باشد که برای مرتب کردن خریدهای آشپزخانه مورد نیاز می باشد.

طبقه بندی و نظم دهی و جای دادن خریدهای هفتگی و ماهانه و بودن شان فراموش نشود کمی دشوار است به خصوص اگر فضای کافی در کابینت خود برای این منظور نداشته باشید.

حنما برای شما پیش آمده است که وسایل داخل کابینت شما به صورت به هم ریخته باشد یا برایتان مشکل باشد که وسیله ی مورد نظر خود را از انتهای کابینت پیدا کنید.

از این رو با پیشرفت تکنولوژی و با تولید سبدهای سوپری کابینت ، دیگر با مشکل برهم ریختگی کابینت ها روبه رو نمی شوید.

سوپر مارکت ، کمد یا کابینت بزرگی است که به تازگی جای خود را در میان کابینت های آشپزخانه باز کرده است.

برای حال این چالش اکسسوری های داخل کابینت و یا کابینت های سوپری می تواند بسیار به شما کمک کند.

سوپر مارکت کابینت آشپزخانه معمولا فضای کمی را از آشپزخانه اشغال می کنند و به شما در مرتب و تمیز نگه داشتن آشپزخانه کمک بزرگی می کند.

و در کوچکترین فضاها هم قابل استفاده هستند و چون به صورت عرضی و یا ریلی باز می شوند.

کابینت سوپری به طور کلی به یک انباری متحرک گفته می شود که در هر بخش آشپزخانه می توانید به شکل خاصی آن را طراحی کنید.

این سوپرها در نوع اکسسوری و کابینت می باشد که میتوانید نوع اکسسوری آن ها را برای فضای کابینت خود در نظر بگیرید.

این سبد سوپر مارکت برای استفاده بهینه از فضای آشپزخانه و طبقه بندی و نظم دهی به موارد مختلف در آشپزخانه محبوب شدند.

این سوپرها در نوع اکسسوری و کابینت می باشند که می توانید نوع اکسسوری آنها را برای محل آشپزخانه خود در نظر بگیرید.

شما می توانید خوراکی های مختلف و نوشیدنی ها را در سوپر مارکت مرتب نگه دارید.

اگر دارای آشپزخانه کوچکی هستید به دنبال فضای دیگری در نزدیکی آشپزخانه برای این کار بگردید.

شما می توانید داخل سوپر مارکت را مانند یک کمد حرفه ای تقسیم بندی کنید. چند کشو در قسمت پایین برای نان و خشکبار ، قفسه های کوچک و بزرگ برای خوراکی ها و قسمت بالای کمد را به نوشیدنی ها اختصاص دهید.

سبد سوپر مارکت
سبد سوپر مارکت

سبد سوپر مارکت مواد غذایی

به طور کلی سوپری ها و اکسسوری های آشپزخانه به دو دسته طبقه بندی می شوند که یا برای اکسسوری های ضروری مطرح هستند و یا جنبه زیبایی و تجملاتی دارند.

که نوع مواد غذایی آن در دسته اول هستند که انواع گوناگون آن برای طبقه بندی انواع مواد غذایی در فضای کابینت مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود اقلام مورد نیاز شما به آسانی در دسترس قرار گیرد.

کلاف سبد سوپر مارکت بسته به نیاز مشتری دارای تنظیم ارتفاع می باشد و در زمان خرید باید به این موضوع توجه کرد و جا به جایی سبدها بسیار راحت و آسان و سریع صورت می پذیرد.

آبکاری این سبدها از کیفیت بالایی برخوردار است و از هرگونه زنگ زدگی جلوگیری می کند.

سبد ریلی داخل کابینت از انواع سوپری های الحاقی پرطرفدار به کابینت ها می باشند که می توانید خودتان سوپری مناسب آشپزخانه تان را خریداری کرده و داخل کابینت خود را نصب و لوازم و وسایل شوینده خود را در آن جای دهید .

سبد های با این سبک معمولا زیر سینک قرار میگیرند.

کابینت سوپری ظروف :

سبد سوپر های آشپزخانه به دو گوه ضروری و زینتی تقسیم می شوند. کابینت سوپری ظروف یکی از تجهیزات داخلی کابینت از نوع دوم است که علاوه بر ایجاد زیبایی ظاهری برای فضای داخلی کابینت سبب می شود که ظروف چینی و شکستنی شما ایمن تر در فضای کابینتتان قرار گیرد.

کابینت سوپری کنار گاز:

نوع دیگر کابینت های سوپر دار که معمولا در کنار گاز قرار میگیرند و برای جایگذاری ادویه ها و یا روغن ها و سایر اقلام مورد نیاز برای پخت و پز مورد ستفاده قرار میگیرند این سوپری ها معمولا کوچک تر و کم عرض تر از سایر سبد سوپر مارکت کابینت آشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه می باشد.

کابینت سوپر دار مواد شوینده :

نوع دیگری از مدل سبد سوپر مارکت در آشپزخانه اکسسوری های نظم دهنده ی مواد شوینده می باشد که معمولا در کنار ماشین لباس شویی و یا ظرف شویی خدمات به اینگونه قرار میگیرد کابینت سوپری مواد شوینده می باشد.

معمولا افراد به دنبال پنهان کردن وسایل ریز و درشت آشپزخانه هستند تا از آشفتگی و به هم ریختگی تا میزان قابل توجهی جلوگیری کند.

اگر اتاق کوچکو بدون استفاده دارید می توانید آن را به یک فشای اختصاصی برای ذخیره سازی تبدیل کنید. با قفسه بندی کردن این اتاقک ها می توانید همه وسایل را به ترتیب نوع و جنس در آن بچینید.

سبد سوپرمارکت وسط :

سوپر وسط یکی از پرمصرف ترین انواع سوپرهای کابینتی در آشپزخانه می باشد که کاربردهای زیادی برای مصرف دارد.

سوپرهای وسط به دو دسته کف توری و کف بسته تقسیم بندی می شوند.

همچنین این محصول می تواند به صورت ثابت و یا چرخشی درون کابینت نصب شود.

هرچه کیفیت ریل مرغوب تر باشد وزن بیشتری را می تواند تحمل کند و با تحمل وزن بیشتر به هنگام باز و بسته شدن استهلاک کمتری را به همراه دارد.

سبد سوپر مارکت هایی که به در کابینت وصل می شوند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند ، چرا که با باز کردن در سبد سوپر مارکت به بیرون حرکت می کنند.

شما می توانید با شرکت دیزاین تاور تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه شما را در خرید مناسب ترین محصول یاری کنند. افتخار ما رضایت مشتریان ما می باشد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبد سوپر مارکت به صفحه محصولات مراجعه نمایید.

آبچکان کنار سینک

آبچکان کنار سینک

آبچکان کنار سینک چه کاربردی دارد؟

وجود یک آبچکان کنار سینک مناسب ظرف شویی آشپزخانه ی شما و همچنین آبچکان کابینت همواره مورد نیاز است.

این آبچکان ها دارای مدل های مختلف فلزی و پلاستیکی هستند و در انواع مختلف به فروش میرسند که هر کس بسته به نیاز خود و فضای موجود خریداری می کنند.

در نوع پلاستیکی آن از پلاستیک های مرغوب استفاده می شود و پایه های استیل به ارتفاع ۴٫۵ سانتی متر در نظر گرفته می شود.

مدل سینک های امروزی آشپزخانه شکل دادن به دکوراسیون آشپزخانه ها می باشد و سینک و آبچکان آن شاهرگ اصلی محسوب می شود.

این آبچکان های روی سینک برای خشک کردن هر چیزی می باشند و هر چیزی که در سینک آشپزخانه شما شسته شده است را می توان بر روی آن قرار داد تا خشک شوند مانند ظروف شسته شده ، قاشق ، چاقو ، میوه ها ، سبزیجات شسته شده و .. .

این نوع آبچکان ها حتی در هنگام شستشوی میوه و سبزیجات نیز به کار می روند.

این نوع از آبچکان ها به نوعی طراحی شده اند که انواع ظروف را در خود جای می دهند و شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید و جای کمی را در روی سینک شما به خود اختصاص می دهند.

قرار گیری جاقاشقی در کنار این نوع از آبچکان ها و وجود شبکه آبگیر برای بشقاب ، پیش دستی و سایر ظروف از دیگر قابلیت های مدل های کنار سینک می باشند.

اکسسوری هایی که برای سینک آشپزخانه طراحی شده اند امکان استفاده به صورت ترکیبی به هم را دارا می باشند و این کاملا به سلیقه و نیاز مصرف کننده بستگی دارد که چه وسیله ای باید استفاده شود.

همچنین تخته برش چوبی که روی سینک استیل قرار میگیره علاوه بر اینکه کارتون رو برای آماده کردن غذا راحت تر می کند و زیبایی زیادی به آشپزخانه شما می دهد.

آبچکان چیست؟

در ساختمان سازی شیار یا افزوده هایی به شکل استوانه های کوچک که در زیر قرنیز جای دارند آبچکان نامیده می شوند.

قرنیز حتما باید آبچکان داشته باشد و عمق مورد نظر شیار آبچکان باید به نحوی باشد که به راحتی آب خارج شود و به دیوار طرفین نفوذ کند.

اگر می خواهید یک آبچکان منحصر به داشته باشید آبچکان های طراحی شده بهترین گزینه برای شما می باشد ، به نجار یا کابینت ساز خود ایده بدهید و به او بگویید که چه طرحی مد نظرتان است ، یک شلف طراحی شده به خوبی می تواند برای شما کار راه انداز و مقرون به صرفه باشد.

قفسه ها و طبقات بهترین گزینه ها برای آبچکان شما می باشد ، اما توجه داشته باشید که همیشه این فضا را مرتب و منظم نگه دارید زیرا باعث اغتشاش و پرش ذهنی می شود.

 

آبچکان کنار سینک
آبچکان کنار سینک

اندازه آبچکان کنار سینک را چطور انتخاب کنیم ؟

به عنوان مثال بهتر است اندازه ی آبچکان رومیزی طوری انتخاب شود که به راحتی روی سینک قرار گیرد.

نوع استیل این نوع از آبچکان ها از جنس کروم درجه یک می باشند و به همین علت در مقابل زنگ زدگی ، خوردگی و پوسیدگی دارای مقاومت بالایی هستند.

آبچکان کنار سینک استیل ابزار بسیار کاربردی برای خشک کردن و نگهداری ظروف تازه شسته شده در آشپزخانه منزل و محیط های تهیه غذا و رستوران ها می باشد. نوع استیل آن نیز در کنار خود دارای محفظه نگهداری از قاشق و چنگال و … می باشد.

سینی های تعبیه شده در زیر این آبچکان ها امکان قرار دادن آن بر روی میز کنار سینک را میدهد و مانع از چکه کردن آب ظروف بر روی میز می گردد.

ساخت دستی آبچکان ها :

اگر کمی نجاری بلد باشید می توانید با صرف هزینه های کمتر یک آبچکان کنار سینک برای آشپزخانه خودتان بسازید تا هم ظاهری زیبا به محیط شما بدهد و هم خاص و منحصر به فرد باشد .

می توانید روی یک تخته چوب شیارهای منظمی به قطر بشقاب های خود روی آن ایجاد کنید و در کنار سینک خود قرار دهید و ظرف ها را پس از شستن بر روی آن قرار دهید

این آبچکان چون هنر دست شماست فضای بیشتری هم دراد و از نمونه های صنعتی نیز کاربردی تر خواهد بود.

در انتخاب لوازم مربوط به آشپزخانه از جمله آبچکان سینک ، سبد سوپری مواد غذایی و سبد سوپری مواد شوینده به جنس کالا توجه داشته باشید

زیرا پخت و پز روزانه غذا و شستشوی ظروف آشپزخانه را به محیطی گرم و مرطوب تبدیل کرده است.

به این علت امکان خرابی یا زنگ زدگی لوازم موجود در آن بیش از سایر بخش های منزل وجود دارد.

نکاتی که در هنگام خرید آبچکان آویز و رومیزی باید توجه کنیم شامل ابعاد ، تعداد طبقات ، لوازم همراه آن مانند جالیوانی ، جاقاشقی ، جا کاردی و سینی کف آبچکان هستند. آبچکان آویز و رومیزی به صورت دائمی با آب در ارتباط هستند.

از محصولات دیزاین تاور می توانید به آبچکان کنار سینک ، آبچکان کابینت ، سبد سوپر مارکت ، سبد ریلی ، سبد کشویی ، میز اتو کمدی و … می توان نام برد.

می توانید تمامی مدل ها و محصولات مرتبط را در سایت دیزاین تاور مشاهده کنید و برای خرید و پاسخ به سوالهایتان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها راهنمایتان کنند.

برای اطلاع از قیمت ها و خرید آبچکان کنار سینک به صفحه محصولات شرکت دیزاین تاور مراجعه نمایید.